Кухонна мийка Zerix 66x42 0.8/180 Z6642-08-180E 660x420
Zerix 66x42 0.8/180 Z6642-08-180E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix 66x42 0.8/180 Z6642-08-180E 660x420
Усі ціни 22 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна ZERIX Z6642-08-180D 660x42 | 1 544 грн. |
Мийка врізна 660х420х180мм z6642-08-180md (micro decor) тмzerix | 1 514 грн. |
Zerix Кухонная мойка Zerix Z6642-08-180D Decor декорированная (ZX1601) | 1 544 грн. |
Мийка врізна ZERIX Z6642-08-180D (decor) | 1 544 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна ZERIX Z6642-08-180E 660x42 | 1 355 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →