Кухонна мийка Zerix 80x50 0.6/160 L Z8050L-06-160E 800x500 ліва (0.6 мм)
Фото 3 |
Zerix 80x50 0.6/160 L Z8050L-06-160E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix 80x50 0.6/160 L Z8050L-06-160E 800x500 ліва (0.6 мм)
Усі ціни 13 →Мийка на кухню із нержавійки прямокутна накладна ZERIX 500мм x 800мм глянц | 1 249 грн. |
Zerix Кухонная мойка Zerix Z8050L-06-160E Satin матовая (ZX1612) | 1 249 грн. |
Кухонна мийка накладна ZERIX Z8050L-06-160E satin ZX1612 | 1 249 грн. |
Мийка Кухонна Zerix Z8050L-06-160Md Micro Decor Zs0594 | 1 497 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна накладна ZERIX Z8050L-06-1 | 1 497 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Zerix 80x50 0.6/160 L Z8050L-06-160E
Ціни на Zerix 80x50 0.6/160 L Z8050L-06-160E |
---|---|---|---|---|
Zerix 80x50 0.4/160 L Z8050L-04-160E 800x500 ліва (0.4 мм) | від 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Zerix 80x50 0.6/160 L Z8050L-06-160E 800x500 ліва (0.6 мм) | від 1 249 грн. | 17 пропозицій | ||
Zerix 80x50 0.4/160 R Z8050R-04-160E 800x500 права (0.4 мм) | від 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Zerix 80x50 0.6/160 R Z8050R-06-160E 800x500 права (0.6 мм) | від 1 249 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →