Кухонна мийка Zerix 80x60 0.8/180 R Z8060R-08-180E 800x600 права
Zerix 80x60 0.8/180 R Z8060R-08-180E 800x600 ліва 800x600 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix 80x60 0.8/180 R Z8060R-08-180E 800x600 права
Усі ціни 6 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна накладна ZERIX Z8060R-08-1 | 1 820 грн. |
Мийка накладна 800х600х180мм z8060r-08-180e (satin) тмzerix | 1 721 грн. |
Мийка кухонна ZERIX Z8060R-08-180E (SATIN) (ZS0609) | 1 820 грн. |
Мийка кухонна ZERIX Z8060R-08-180E (SATIN) | 1 820 грн. |
Кухонна мийка із нержавійки прямокутна накладна ZERIX 600мм x 800мм матова | 1 820 грн. |
Мийка кухонная ZERIX Z8060R-08-180E (SATIN) (ZS0609) | 1 820 грн. |
Модификації Zerix 80x60 0.8/180 R Z8060R-08-180E
Ціни на Zerix 80x60 0.8/180 R Z8060R-08-180E |
---|---|---|---|---|
Zerix 80x60 0.8/180 L Z8060L-08-180E 800x600 ліва | від 1 721 грн. | 13 пропозицій | ||
Zerix 80x60 0.8/180 R Z8060R-08-180E 800x600 права | від 1 721 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →