Кухонна мийка Zerix 80x60 0.4/160 R Z8060R-04-160E 800x600 права (0.4 мм)
Zerix 80x60 0.4/160 R Z8060R-04-160E |
|
Глибина чаші: 160 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix 80x60 0.4/160 R Z8060R-04-160E 800x600 права (0.4 мм)
Усі ціни 7 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна накладна ZERIX Z8060R-04-1 | 969 грн. |
Мийка накладна ZERIX Z8060R-04-160E (SATIN) | 912 грн. |
Мийка кухонна ZERIX Z8060R-04-160E (SATIN) (ZS0606) | 969 грн. |
Кухонна мийка врізна Zerix Z8060R-04-160E Satin (10208) | 1 122 грн. |
Мийка кухонна ZERIX Z8060R-04-160E (SATIN) | 969 грн. |
Кухонна мийка із нержавійки прямокутна накладна ZERIX 600мм x 800мм матова | 969 грн. |
Кухонні мийки ZERIX Z8060R-04-160E (SATIN) (ZS0606) | 969 грн. |
Модификації Zerix 80x60 0.4/160 R Z8060R-04-160E
Ціни на Zerix 80x60 0.4/160 R Z8060R-04-160E |
---|---|---|---|---|
Zerix 80x60 0.4/160 L Z8060L-04-160E 800x600 ліва (0.4 мм) | від 912 грн. | 16 пропозицій | ||
Zerix 80x60 0.6/160 L Z8060L-06-160E 800x600 ліва (0.6 мм) | від 1 321 грн. | 19 пропозицій | ||
Zerix 80x60 0.4/160 R Z8060R-04-160E 800x600 права (0.4 мм) | від 912 грн. | 10 пропозицій | ||
Zerix 80x60 0.6/160 R Z8060R-06-160E 800x600 права (0.6 мм) | від 1 321 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →