Кухонна мийка Zerix 80x60 0.8/180 L Z8060L-08-180E 800x600 ліва
Zerix 80x60 0.8/180 L Z8060L-08-180E 800x600 ліва 800x600 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix 80x60 0.8/180 L Z8060L-08-180E 800x600 ліва
Усі ціни 8 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна накладна ZERIX Z8060L-08-1 | 1 820 грн. |
Мийка накладна 800х600х180мм z8060l-08-180e (satin) тмzerix | 1 721 грн. |
Мийка кухонна ZERIX Z8060L-08-180E (SATIN) (ZS0604) | 1 820 грн. |
Мийка Кухонна Zerix Z8060L-08-180E Satin Zs0604 | 1 820 грн. |
Майка кухонна ZERIX Z8060L-08-180E (SATIN) (ZS0604) TS | 1 820 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Zerix 80x60 0.8/180 L Z8060L-08-180E
Ціни на Zerix 80x60 0.8/180 L Z8060L-08-180E |
---|---|---|---|---|
Zerix 80x60 0.8/180 L Z8060L-08-180E 800x600 ліва | від 1 721 грн. | 13 пропозицій | ||
Zerix 80x60 0.8/180 R Z8060R-08-180E 800x600 права | від 1 721 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →