Душова система Zerix SUS-009-J ZX3240
Фото 3 |
Zerix SUS-009-J ZX3240 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix SUS-009-J ZX3240
Усі ціни 6 →Душова система із змішувачем ZERIX SUS-009-J із нержавіючої сталі (ZX3240) | 2 489 грн. |
Душова колона зі змішувачем ZERIX SUS-009-J з нерж. стали (ZX3240) | 2 489 грн. |
Душова колона із змішувачем ZERIX SUS-009-J із нерж. сталі (ZX3240) | 2 489 грн. |
Душова колона зі змішувачем Zerix SUS-009-J з неірж. сталі (ZX3240) | 2 489 грн. |
Душова колона із змішувачем ZERIX SUS-009-J із нерж. стали | 2 489 грн. |
Душова колона зі змішувачем ZERIX SUS-009-J з нерж. сталі (ZX3240) | 2 489 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →