Ручна лійка Zerix LR70002 LL1641
Zerix LR70002 LL1641 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix LR70002 LL1641
Усі ціни 10 →Душова лійка ZERIX LR70002 однорежимна 100мм із нержавіючої сталі сатин LL | 361 грн. |
Лійка ZERIX LR70002 (кругла) (нержавіюча сталь) (LL1641) | 361 грн. |
Лійка Zerix Lr70002 (Кругла) (Нерж. Сталь) (Ll1641) | 361 грн. |
Лійка ZERIX LR70002 для душу (кругла) з нерж. стали SUS304 (36103) | 408 грн. |
Лійка Zerix LR70002 (кругла) (нерж. сталь) (LL1641) | 361 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →