Литий диск ZF FR876 7x17/5x108 ET46 DIA65,1
Фото 4 | від 4 936 до 6 043 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації ZF FR876 3
Характеристики
ZF FR876 7x17/5x108 ET46 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF FR876 7x17/5x108 ET46 DIA65,1
Сортувати
Литые диски ZF FR876 R17 W7 PCD5x108 ET46 DIA65.1 (BMF) 1001144448 | 5 148 грн. |
ZF FR876 R17 W7 PCD5x108 ET46 DIA65.1 BMF | 5 333 грн. |
ZF FR876 7,0x17/5x108 D65,1 ET46 BMF | 5 182 грн. |
ZF ZF ZF-FR876 (R17 W7.0 PCD5x108 ET46 DIA65.1) BMF | 5 813 грн. |
ZF FR876 (R17 W7.0 PCD5x108 ET46 DIA65.1) BMF | 5 303 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Схожі