Литий диск ZF FE175 6x16/5x114,3 ET50 DIA67,1
від 4 360 до 4 976 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації ZF FE175 1
Характеристики
ZF FE175 6x16/5x114,3 ET50 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF FE175 6x16/5x114,3 ET50 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZF FE175 R16 W6 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 (BMF) 1002208576 | 4 474 грн. |
ZF FE175 R16 W6 PCD5x114,3 ET50 DIA67.1 BMF | 4 468 грн. |
ZF FE175 6,0x16/5x114,3 D67,1 ET50 BMF | 4 360 грн. |
Диски ZF FE175 6x16 5x114,3 ET50 DIA67,1 (BMF) | 4 565 грн. |
ZF FE175 (R16 W6.0 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1) BMF | 4 443 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі