Електрогенератор Zipper ZI-STE7500DSH
Zipper ZI-STE7500DSH |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zipper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zipper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zipper ZI-STE7500DSH
Усі ціни 23 →Генератор дизельный Zipper ZI-STE7500DSH, 4.2 кВт | 50 380 грн. |
Дизельный генератор Zipper ZI-STE7500DSH 927425 | 44 990 грн. |
Генератор дизельний Zipper ZI-STE7500DSH 101405-12 | 44 990 грн. |
Zipper ZI-STE7500DSH офіційна гарантія | 49 249 грн. |
Генератор дизельний Zipper ZI-STE7500DSH 6,5кВт | 44 990 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →