Твердопаливний котел Zubr Utilizator 20 20 кВт (KZU20)
Відео 2Фото 4 |
Zubr Utilizator 20 20 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:20 кВт, площа ~ 160 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 159 мм
Регулятор тяги купується окремо.
Всі характеристики
Характеристики Utilizator 20
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zubr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zubr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zubr Utilizator 20 20 кВт
Твердотопливный котел Zubr Utilizator 20 KZU20 | 36 500 грн. |
Зубр Зубр Utilizator 20 квт | 45 625 грн. |
Котел твердопаливний шахтного типу Zubr 20 кВт 66836 | 35 500 грн. |
Відеоогляди
Модификації Zubr Utilizator 20
Ціни на Zubr Utilizator 20 |
---|---|---|---|---|
Zubr Utilizator 10 10 кВт | від 31 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 12 12 кВт | від 32 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 15 15 кВт | від 33 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 18 18 кВт | від 34 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 20 20 кВт | від 35 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 25 25 кВт | від 36 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 30 30 кВт | від 37 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 40 40 кВт | від 39 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 55 55 кВт | від 64 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 70 70 кВт | від 69 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 99 99 кВт | від 87 500 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →