Твердопаливний котел Zubr Standart 20 20 кВт (260720221458)
Відео 2Фото 4 |
Zubr Standart 20 20 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:20 кВт, площа ~ 160 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 160 мм
Регулятор тяги купується окремо.
Всі характеристики
Характеристики Standart 20
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zubr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zubr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zubr Standart 20 20 кВт
Усі ціни 9 →Zubr Котел опалювальний Zubr Standart 20 квт | 29 499 грн. |
Твердотопливный котел Zubr Standart 20 кВт KZS20 | 35 500 грн. |
Твердопаливний котел Zubr Standart 20 кВт 260720221458 | 35 500 грн. |
Зубр Зубр Standart 20 квт | 44 375 грн. |
Котел твердопаливний тривалого горіння Zubr Standart 20 кВт | 29 820 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Zubr Standart 20
Ціни на Zubr Standart 20 |
---|---|---|---|---|
Zubr Standart 12 12 кВт | від 28 490 грн. | 5 пропозицій | ||
Zubr Standart 16 16 кВт | від 29 290 грн. | 5 пропозицій | ||
Zubr Standart 20 20 кВт | від 29 489 грн. | 9 пропозицій | ||
Zubr Standart 24 24 кВт | від 31 690 грн. | 5 пропозицій | ||
Zubr Standart 30 30 кВт | від 32 490 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →