Твердопаливний котел Zubr Standart 30 30 кВт
Відео 2Фото 4 |
Zubr Standart 30 30 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:30 кВт, площа ~ 240 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 160 мм
Регулятор тяги купується окремо.
Всі характеристики
Характеристики Standart 30
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zubr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zubr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zubr Standart 30 30 кВт
Твердотопливный котел Zubr Standart 30 кВт KZS30 | 37 500 грн. |
Zubr Standart 30 кВт | 32 490 грн. |
Котел твердопаливний Zubr Standart 30 кВт 66874 | 36 500 грн. |
Відеоогляди
Модификації Zubr Standart 30
Ціни на Zubr Standart 30 |
---|---|---|---|---|
Zubr Standart 12 12 кВт | від 28 490 грн. | 5 пропозицій | ||
Zubr Standart 16 16 кВт | від 29 290 грн. | 5 пропозицій | ||
Zubr Standart 20 20 кВт | від 29 499 грн. | 9 пропозицій | ||
Zubr Standart 24 24 кВт | від 31 690 грн. | 5 пропозицій | ||
Zubr Standart 30 30 кВт | від 32 490 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →