Твердопаливний котел Zubr Utilizator 55 55 кВт (KZU55)
Відео 2Фото 4 |
Zubr Utilizator 55 55 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:55 кВт, площа ~ 440 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 219 мм
Регулятор тяги купується окремо.
Всі характеристики
Характеристики Utilizator 55
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zubr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zubr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zubr Utilizator 55 55 кВт
Твердотопливный котел Zubr Utilizator 55 KZU55 | 65 500 грн. |
Зубр Зубр Utilizator 55 квт | 81 875 грн. |
Котел твердопаливний шахтного типу Zubr 55 кВт 66840 | 65 500 грн. |
Відеоогляди
Модификації Zubr Utilizator 55
Ціни на Zubr Utilizator 55 |
---|---|---|---|---|
Zubr Utilizator 10 10 кВт | від 32 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 12 12 кВт | від 33 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 15 15 кВт | від 34 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 18 18 кВт | від 35 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 20 20 кВт | від 36 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 25 25 кВт | від 37 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 30 30 кВт | від 38 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 40 40 кВт | від 40 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 55 55 кВт | від 65 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 70 70 кВт | від 70 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Zubr Utilizator 99 99 кВт | від 88 500 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →