Конструктор Lego Police Car 60312
Видео 22Фото 6 |
Lego Police Car 60312 2022 годCity |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lego 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lego.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lego Police Car 60312
Все цены 21 →Конструктор LEGO City Поліцейська машина, 94 деталей (60312) | 349 грн. |
LEGO 60312 City Поліцейська машинаПознайомте дітей зі світом захоплюючих веселощів, подарувавши ігровий набір «Поліцейська машина» LEGO City (60312). Він включ... ещеає іграшковий спортивний поліцейський патрульний автомобіль з крутими дисками, широкими крилами і чіпкими шинами. Додайте мініфігурку поліцейського з іграшковим ліхтариком і поліцейським кашкетом, щоб багато годин провести за уявною гонитвою за злочинцями! Іграшка для збирання LEGO для дітей віком від 5 років Цей набір входить покрокова інструкція зі збирання в картинках, а в безкоштовному додатку LEGO Building Instructions для смартфонів і планшетів доступний інтерактивний електронний посібник. Його інтуїтивно зрозумілі інструменти масштабування та повороту дозволяють дітям у процесі збирання розглядати моделі з усіх боків. Ласкаво просимо у світ уяви Ігрові набори LEGO City з поліцейськими ставлять дітей у центр подій: круті іграшки піднімають їхню уяву на новий рівень. Діти досліджують світ через ігрові сценарії, які зображують реальне життя у веселій та захоплюючій формі. Іграшкова поліцейська машина для дітей від 5 років – підвищіть рівень творчої гри з цим набором для складання та гри" Поліцейська машина" LEGO City (60312). Що в коробці? — все необхідне для складання іграшкової поліцейської машини, за кермо якої можна посадити мініфігурку поліцейського, що входить до комплекту. Збірна іграшка для творчої гри – в ході складання діти вивчають іграшкову поліцейську машину, а потім сідають за кермо і вирушають у погоню за шахраями. Кумедний подарунок з будь-якого приводу – іграшкову поліцейську машину LEGO City можна подарувати на день народження, свято чи просто без приводу дитині віком від 5 років. Грайте на ходу – у зібраному вигляді іграшкова поліцейська машина має висоту більше 4 см, довжину 11 см і ширину 5 см. Вона ідеально підходить для гри, куди б не відправилася дитина. Включає аксесуари для мініфігурок LEGO – в цьому ігровому наборі з поліцейською машиною є іграшковий ліхтарик і поліцейський кашкет для мініфігурки поліцейського, що входить в набір. Посібник для юних будівельників – до набору входить друкована інструкція зі збирання в картинках, а в додатку LEGO Building Instructions є електронний посібник. Гра, заснована на реальному житті – в ігрові набори LEGO City входять будівлі, техніка і персонажі, що надихають творчі рольові ігри, засновані на сценаріях з життя. Якість гарантована – всі елементи LEGO, вироблені з 1958 року, відповідають найсуворішим галузевим стандартам, тому вони абсолютно безпечні, сумісні один з одним, і їх цікаво збирати. Безпека понад усе – всі елементи LEGO відчувають на падіння, нагрівання, удари і скручування, щоб переконатися в їх відповідності найсуворішим міжнародним стандартам безпеки. Moyo.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 276 грн. |
LEGO City Полицейская машина (60312)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... ещелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaС нами 5 лет (Киев) Пожаловаться | 276 грн. |
LEGO City Полицейская машина (60312) | 276 грн. |
Конструктор LEGO City Поліцейський автомобіль (60312) 60312Познайомте дітей зі світом захопливих веселощів за допомогою конструктора LEGO City Поліцейський автомобіль.
Він включає:... еще- іграшковий спортивний поліцейський патрульний автомобіль з крутими дисками, широкими крилами і чіпкими шинами;
- мініфігурку поліцейського з іграшковим ліхтариком і поліцейським кашкетом.
У цей набір входить покрокова інструкція зі збирання в Будинок ІграшокС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | 349 грн. |
eще 16 предложений
Серия Lego CityСравнить в таблице →
от 5 730 грн.
возраст 6+, унисекс, железная дорога, деталей 1226 шт, персонажей 6 шт, подвижные детали, мотор
от 5 066 грн.
возраст 7+, унисекс, железная дорога, деталей 764 шт, персонажей 6 шт, мотор, световые эффекты
от 3 257 грн.
возраст 7+, унисекс, полиция и бандиты, деталей 980 шт, персонажей 7 шт
от 7 081 грн.
возраст 7+, унисекс, космос, деталей 1010 шт, персонажей 7 шт, подвижные детали
от 912 грн.
возраст 6+, унисекс, наземный транспорт, деталей 252 шт, персонажей 2 шт
от 1 959 грн.
возраст 6+, унисекс, пожарная служба, деталей 478 шт, персонажей 3 шт
от 1 015 грн.
возраст 5+, унисекс, наземный транспорт, деталей 261 шт, персонажей 3 шт
от 2 629 грн.
возраст 6+, унисекс, здания, деталей 688 шт, моделей 2, персонажей 6 шт
от 571 грн.
возраст 5+, унисекс, наземный транспорт, деталей 194 шт, персонажей 2 шт
от 7 430 грн.
возраст 6+, унисекс, железная дорога, деталей 677 шт, персонажей 4 шт, мотор
от 1 179 грн.
возраст 6+, унисекс, полиция и бандиты, деталей 706 шт, персонажей 5 шт
от 1 718 грн.
возраст 7+, для мальчиков, полиция и бандиты, деталей 674 шт, персонажей 5 шт, подвижные детали
от 3 999 грн.
возраст 6+, унисекс, пожарная служба, деталей 540 шт, персонажей 5 шт, подвижные детали
от 2 044 грн.
возраст 6+, унисекс, полиция и бандиты, деталей 668 шт, персонажей 5 шт, подвижные детали
от 7 399 грн.
возраст 7+, унисекс, железная дорога, деталей 1153 шт, персонажей 6 шт, мотор
от 585 грн.
возраст 5+, унисекс, полиция и бандиты, деталей 197 шт, персонажей 2 шт
от 575 грн.
возраст 6+, унисекс, космос, деталей 240 шт, персонажей 1 шт, подвижные детали
возраст 5+, унисекс, наземный транспорт, деталей 144 шт, персонажей 2 шт, подвижные детали
от 1 100 грн.
возраст 6+, унисекс, фантастика, деталей 298 шт, моделей 3, персонажей 3 шт
Видеообзоры
Лего 60312 (Полицейская машина) / Lego 60312 (Police Car) review
8 января 20221 224 просмотра
LEGO City 60312 Police Car - LEGO Speed Build Review
19 декабря 2021218 363 просмотра
LEGO City 60312 Police Car - Speed build
18 декабря 202115 381 просмотр
Lego City Police Car Review (2022 set 60312)
6 января 20222 504 просмотра
LEGO City 60312 Police Car - Speed Build Review
9 января 20225 304 просмотра
City 2022 Police Car Speedbuild l LEGO 60312
3 января 20229 028 просмотров
Building Lego City Police Car SET 60312 4K
2 января 20222 814 просмотра
LEGO City 60312 Полицейская Машина - ОБЗОР
20 декабря 20222 899 просмотров
НАЙКРАЩА ЛЕГО ПОЛІЦЕЙСЬКА МАШИНА! LEGO City 60312 Оляд
15 января 2023438 просмотров
LEGO City Police Car set 60312 reviewed! Exactly what I'd expect for the price
14 февраля 202230 073 просмотра
[LEGO] 60312 Police Car
19 февраля 2023220 просмотров
LEGO City Police Car Set!! | 60312 | Unpacking & Building a Police Car!
11 июня 2022382 просмотра
Lego City - Tumbler Speed Build | MOC by hoppepe | 60312 Alternate Build
5 августа 2023818 просмотров
LEGO 60312 lego city|警察拼装警车 THE POLICEMAN ASSEMBLED HIS POLICE
22 января 2022405 просмотров
Lego 60312 alternate build 6 - SPORT CAR [tutorial]
8 октября 20221 073 просмотра
Lego City | Police Car | 60312 - Unboxing and Speed build LEGO Police Car
4 сентября 2022203 просмотра
Lego City - Porsche 911 Speed Build | MOC by hoppepe | 60312 Alternate Build
20 июля 20233 823 просмотра
LEGO City 60312 Batmobile Car Tutorial
10 февраля 20233 347 просмотров
[LEGO]Lego City 60312 Police Car - Lego Speed Build Review
9 июня 2022935 просмотров
LEGO 60312 City – Police Car – Speed Building
7 мая 20231 011 просмотр
RADIOWÓZ LEGO CITY 60312 RECENZJA
27 сентября 20226 568 просмотров
Lego City 60312 Radiowóz | RECENZJA 2022
16 января 2022202 просмотра
РекомендуемСравнить в таблице →
от 399 грн.
возраст 5+, унисекс, наборы деталей, деталей 112 шт, персонажей 16 шт
от 265 грн.
возраст 5+, унисекс, наземный транспорт, деталей 99 шт, персонажей 2 шт
от 281 грн.
возраст 5+, унисекс, принцессы, деталей 89 шт, персонажей 1 шт, подвижные детали
от 273 грн.
возраст 5+, унисекс, строительство, деталей 78 шт, персонажей 1 шт
от 329 грн.
возраст 5+, унисекс, пожарная служба, деталей 84 шт, персонажей 1 шт
возраст 5+, унисекс, пожарная служба, деталей 87 шт, персонажей 1 шт
от 433 грн.
возраст 5+, унисекс, пожарная служба, деталей 97 шт, персонажей 1 шт
от 499 грн.
возраст 5+, унисекс, наземный транспорт, деталей 86 шт, персонажей 1 шт
от 292 грн.
возраст 6+, унисекс, Minecraft, деталей 75 шт, персонажей 1 шт