Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Мишки   /   A4Tech
Мишка

A4Tech OP-750S

Фото - Мишка A4Tech OP-750S
Фото 9
A4Tech OP-750S
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1200 DPI
Кількість кнопок2
Ресурс перемикачів5 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Для лівші
Тихий клік
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Довжина кабелю1.5 м
Інше
Розміри (ДхШхВ)119x64x38 мм
Офіційний сайтa4tech.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити A4Tech OP-750S

Усі ціни 14 →

A4Tech Мишка A4Tech OP-750S USB Black

Офіційний партнер A4Tech
MTA.ua
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
279 грн.

Миша A4TECH OP-750S USB White OP-750S USB (White)

Офіційний партнер A4Tech
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
239 грн.

Миша A4Tech OP-750S Black OP-750S USB (Black)

Оптична миша A4tech із надшвидким прокручуванням коліщатка для підвищення продуктивності. Коліщатко прокручування, що практич... щено не створює тертя, дозволяє швидко переглядати довгі документи та веб-сторінки одним рухом. Особливості 1200 DPI. Гарантоване плавне та точне відстеження на будь-якій поверхні Термін служби 5 мільйонів кліків. Продукт найвищої якості, гарантовано понад 5
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Миша дротова A4Tech OP-750S USB, біла

Mobicase.netЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
224 грн.

Миша дротова A4Tech OP-750S USB,чорна OP-750S USB (Black)

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 9 пропозицій