A4Tech OP-720
Відео 7Фото 4 |
A4Tech OP-720 |
|
Ультрабюджетная модель провідного типу з оптичною системою. Виробник зумів обладнати цю модель сучасними і якісними технологіями і зберегти при цьому невелику вартість. Вона може добре підійти для користувачів, яких не цікавлять додаткові кнопки і наявність вбудованої пам'яті. Перевага моделі полягає в простоті, надійності, зручності і довговічності. Миша має класичним строгим дизайном.
Корпус симетричний, відмінно підходить для роботи обома руками. Миша A4 Tech OP-720, як заявляє виробник, є ідеальний рішенням для офісної роботи на кожен день і для звичайного домашнього використання. Однією з головних особливостей маніпулятора є якісний сенсор, який володіє роздільною здатністю 1000 точок на дюйм, що достатньо для комфортної роботи з різними програмами і перегляду веб-сторінок. Корпус пристрою має матове покриття, яке запобігає від забруднень і дозволяє надовго зберегти первозданний вигляд. Миша має 2 класичні кнопки з якісними перемикачами, гарантують довгий термін служби. Зручне ергономічне коліщатко призначений для плавної прокрутки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech OP-720
Усі ціни 142 →A4Tech OP-720 USB Black OP-720 BLACK | 169 грн. |
Миша A4Tech OP-720 Black PS/2 OP-720 PS/2 (Black) | 169 грн. |
A4Tech OP-720S USB Black | 217 грн. |
Мышь A4Tech OP-720 USB, черная | 161 грн. |
Мышка A4-tech OP-720 Black-USB | 210 грн. |
0 0 0 8 |