Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Тостери, бутербродниці й вафельниці   /   Alessi

Тостер Alessi MDL15

Фото - Тостер Alessi MDL15
Фото 8
Alessi MDL15
Колір
Тип
тостер
Потужність
1700 Вт
Кількість відділень тостера
2
Кількість виробів
4
Ступенів обсмажування
6
Управління
механічне
Функції та можливості
підігрів
розморожування
високий підйом
одностороннє обсмажування
Комплектація
решітка для підігріву булочок
Піддон для крихт
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпуса
пластик
Розміри (ВхШхГ)
250х185х465 мм
Офіційний сайт
ambiendo.de
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alessi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alessi.

Купити Alessi MDL15

Усі ціни 6 →

Тостер Alessi MDL15W

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
7 368 грн.

Тостер Alessi Plisse MDL15 W Решітка для булочок Розморожування 1700 Вт DTOSMDL15W

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
7 407 грн.

Тостер Alessi Plisse MDL15 B

Тостер Alessi Plisse MDL15 B поєднує стильний дизайн з високою функціональністю. Оснащений потужністю 1700 Вт, він дозволяє ш... щевидко та рівномірно підсмажити тости для сніданку. Модель підтримує приготування двох тостів одночасно та має зручну решітку для розморожування рулонів і булочок. Вбудована функція автоматичного вимкнення забезпечує безпеку під час роботи, а лоток для крихт сприяє
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
7 179 грн.

Тостер Alessi Plisse MDL15 B

Тостер Alessi Plisse MDL15 B — потужний і компактний прилад для швидкого приготування хрустких тостів та булочок. Потужність... ще1700 Вт забезпечує рівномірний нагрів, два слоти готують по два тости одночасно, решітка для булочок розширює можливості використання. Шість ступенів підсмаження дають точний контроль над ступенем готовності, функція розморожування дозволяє готувати заморожений хліб без попереднього розморожування, а автоматичне вимкнення і висувний піддон для крихт спрощують експлуатацію й очищення. Корпус із якісного пластику в чорному виконанні стильно вписується в інтер’єр і займає мінімум місця на кухні.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
7 185 грн.

Тостер Alessi Plisse MDL15 GR

Тостер Alessi Plisse MDL15 GR поєднує сучасний дизайн та функціональність, створений для комфортного і ефективного приготуван... щеня тостів. Його потужність 1700 Вт забезпечує швидке підсмажування, а дві ширші прорізи дозволяють готувати різноманітні види хліба. Вбудована решітка для розморожування та функція підсмажування з шістьма рівнями дозволяють налаштувати процес згідно з
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
9 497 грн.

Тостер Alessi Plisse MDL15 GR

Тостер Alessi Plisse MDL15 GR — компактний та стильний прилад потужністю 1700 Вт для швидкого приготування двох тостів одноча... щесно; має 6 рівнів підсмажування для точного контролю ступеня готовності, функцію розморожування, зручну решітку для булочок і висувну тарілку для крихт для легкого чищення; автоматичне вимкнення під час завершення циклу підвищує безпеку експлуатації; пластиковий корпус у яскравому зеленому кольорі легкий у догляді та доповнить інтер’єр кухні; компактні габарити та вага роблять прилад зручним для зберігання, а інтуїтивні органи керування забезпечують простоту використання.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
9 503 грн.

Динаміка цін на Alessi MDL15