Солнечная панель Allpowers AP-5V21W 21 Вт
Видео 4Фото 16 |
Allpowers AP-5V21W 21 Вт |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Allpowers 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Allpowers.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Allpowers AP-5V21W 21 Вт
Все цены 6 →Сонячна панель ALLPOWERS AP-5V21W | 2 320 грн. |
Портативна сонячна панель ALLPOWERS (AP-SP5V21W) 5V21W для зарядки телефон | 2 399 грн. |
Портативна Сонячна батарея Allpowers 21W 5V / сонячна панель AP-SP5V21W | 1 900 грн. |
Cонячна панель ALLPOWERS 21W зарядний пристрі 2хUSB 5V Чорний (AP-SP5V21W) | 3 500 грн. |
Сонячний зарядний пристрій ALLPOWERS AP-SP5V21W 2*USB сонячна зарядка нова | 3 965 грн. |
Портативна сонячна батарея ALLPOWERS 21W AP-SP5V21W | 1 888 грн. |
Видеообзоры
ПохожиеСравнить в таблице →