Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Arivo

Всесезонна шина Arivo Rock Trak M/T 235/70 R16 110Q

Фото - Шини Arivo Rock Trak M/T 235/70 R16 110Q
Відео 4Фото 7
Виберіть розмір шин
Arivo Rock Trak M/T 235/70 R16 110Q
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
грязьова (Mud-Terrain)
Ширина
235 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
110
Індекс швидкості
Q
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Офіційний сайт
arivotyre.net
Дата додавання на E-Katalog
січень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arivo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arivo.

Купити Arivo Rock Trak M/T 235/70 R16 110Q

Усі ціни 15 →

Arivo Rock Trak M/T 235/70 R16 110/107Q

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 815 грн.

Arivo Rock Trak M/T (235/70R16 110/107Q)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 968 грн.

Шина Arivo Rock Trak M/T 235/70 R16 110/107Q

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 620 грн.

Arivo Rock Trak M/T (235/70R16 110Q)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
4 874 грн.

Всесезонные шины Arivo Rock Trak M/T 235/70 R16 110/107Q

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
4 889 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Arivo Rock Trak M/T 235/70 R16 110Q

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди