Чехол ArmorStandart Icon Case for Redmi Note 10/Poco M3 Pro
ArmorStandart Icon Case for Redmi Note 10/Poco M3 Pro |
Цвет | | Тип | защитный чехол | Совместимость | Redmi Note 10, Poco M3 Pro | Материал | силикон / полиуретан | Задняя крышка | матовая | Внешние габариты | 78х163х10 мм | Дата добавления на E-Katalog | август 2022 | Маркировка производителя | ARM59342
ARM59343
ARM59344 Еще ↓ARM59345
ARM59346
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
Купить ArmorStandart Icon Case for Redmi Note 10/Poco M3 Pro
Все цены 9 → |
| ArmorStandart ICON Case Redmi Note 10 5G / Poco M3 Pro Dark Blue (ARM59343Чохол ArmorStandart ICON Case Redmi Note 10 5G / Poco M3 Pro Dark Blue (ARM59343) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| Чехол для моб. телефона Armorstandart ICON Case Xiaomi Redmi Note 10 5G / Чехол для моб. телефона Armorstandart ICON Case Xiaomi Redmi Note 10 5G / Poco M3 Pro Dark Blue (ARM59343) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 237 грн. | | |
|
| Armorstandart ICON Case Xiaomi Redmi Note 10 5G / Poco M3 Pro Dark Blue (Aсумісність з моделями - Xiaomi Poco M3 Pro, Xiaomi Redmi Note 10 5G, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельн... ещеий, Матеріал - термополиуретан, Колір - темно-синій Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| ArmorStandart Панель ICON Case для Xiaomi Redmi Note 10 5G / Poco M3 Pro YArmorStandart Icon - стильний чохол із рідкого силікону, який забезпечить вашому смартфону надійний захист від ударів і падін... ещеь. Завдяки м'якій підкладці з мікрофібри чохол щільно прилягає до пристрою й захищає його від потрапляння пилу та подряпин. Спеціальний матеріал не покривається відбитками пальців і дуже простий в очищенні. КомфортНакладка легко надівається на смартфон завдяки розтягувальним бортикам, які також додатково захищають, виступаючи над поверхнею дисплея й камери. В чохлі передбачені всі необхідні вирізи та кнопки. Він сумісний з усіма типами захисних стекол. Особливості: Високоякісний матеріал Надійно захищає смартфон від пошкоджень М'яка підкладка з мікрофібри Простий в очищенні Виступає над поверхнею дисплея Сумісний з усіма типами захисних стекол Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 3 мес. Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| Armorstandart ICON Case for Xiaomi Redmi Note 10 5G / Poco M3 Pro Yellow (Тип/Накладка|Додаткові особливості/М'яка підкладка з мікрофібри, Простий в очищенні, Виступає над камерою і дисплеєм|Особливо... ещесті/Протиударний|Сумісність з моделлю смартфону/Xiaomi Poco M3 Pro, Xiaomi Redmi Note 10 5G|Колір виробника/Жовтий|Бренд/Armorstandart|Гарантійний термін/Ні|Застібка/Без застібки|Матеріал/Силікон|Країна виробництва/Китай COMFY.uaС нами 9 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 239 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Icon Case for Redmi Note 10/Poco M3 Pro
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная