Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Мишки   /   Asus
Мишка

Asus ROG Gladius III (90MP0270-BMUA00)

Фото - Мишка Asus ROG Gladius III
Відео 27Фото 8
Asus ROG Gladius III
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора19000 DPI
Макс. прискорення50 G
Макс. швидкість400 ips
Кількість кнопок5
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Перемикачі (світчі)Omron
Ресурс перемикачів70 млн натискань
Hot Swap
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Оптимальний хватдолонний, пальцевий, кігтьовий
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Підсвічування корпусаRGB
Підсвічування з ефектамиAsus Aura Sync
Підключення та живлення
КабельUSB-A
в обплетенні
Довжина кабелю2 м
Інше
Комплектаціязмінні ніжки
дод. перемикачі
Розміри (ДхШхВ)123x68x44 мм
Вага79 г
Дата додавання на E-Katalogквітень 2021
Маркування виробника
90MP0270-BMUA00

Ергономічна геймерська миша призначена для марафонських ігрових сесій і за рахунок своєї асиметричної форми підходить для більшості варіантів хвата правою рукою. Для гладкого ковзання призначені закруглені тефлонові ніжки і 2-метровий гнучкий кабель ROG Paracord, текстуровану боковину прикрашає лазерне гравіювання, а барвиста підсвічування Aura, вбудована в логотип, коліщатко прокрутки і бічну частину корпусу, дозволяє самостійно налаштовувати колір і різні візуальні ефекти.

В основу моделі ліг оптичний сенсор з роздільною здатністю 19000 DPI, налаштований на показник в 26000 DPI. Завдяки шарнірному механізму кнопок і прошивці затримка кліка знижується практично до нуля. Таким чином, Asus ROG Gladius III володіє блискавичною реакцією і моментальним відгуком, що є вагомою перевагою в іграх. Також ставка зроблена на довговічності: мікроперемикачі з позолоченими контактами мають ресурс в 70 мільйонів натискань, а спеціальна конструкція слотів дозволяє замінювати перемикачі. При цьому підтримуються як традиційні 3-контактні механічні перемикачі, так і нові 5-контактні оптичні мікроперемикачі Omron.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.

Купити Asus ROG Gladius III

Усі ціни 59 →

Asus Мишка Asus ROG Gladius III Black ігрова USB

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
2 699 грн.

Миша ASUS ROG Gladius III 90MP0270-BMUA00

Миша ASUS ROG Gladius III / ASUS / 100-19000 DPI / USB / Black / 24міс. / 00-00042699
Офіційний партнер Asus
Artline.ua
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
3 149 грн.

Миша ASUS ROG Gladius III USB (90MP0270-BMUA00) 90MP0270-BMUA00

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись

Мишка ASUS ROG Gladius III USB (90MP0270-BMUA00) 90MP0270-BMUA00

ШОЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
2 617 грн.

Миша Asus Rog Gladius iiI Usb (90MP0270-BMUA00) 90MP0270-BMUA00

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
2 964 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Asus ROG Gladius III

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди