Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Активний відпочинок та електротранспорт   /   Електроскутери та легкі мопеди   /   Atlas

Електроскутер Atlas Falcon

Фото - Електроскутер Atlas Falcon
Фото 4
Atlas Falcon
Запас ходу:70 км
Максимальна швидкість:60 км/год
Потужність двигуна:2 к.с., 1.5 кВт
Максимальне навантаження:200 кг
Оснащення:освітлення, поворотники, сигнал, протиугонка, багажник, підніжка
Дискові гідравлічні передні та задні гальма.
Всі характеристики
Характеристики Falcon
Колір
Типелектроскутер
Максимальне навантаження200 кг
Ходові хар-ки
Запас ходу70 км
Максимальна швидкість60 км/год
Швидкісні режими3
Задня передача
Колесагумові надувні
16 "
Передні гальмадисковий
Задні гальмадисковий
Рекуперація
Додатковофари і габарити
покажчики поворотів
сигнал (клаксон)
протиугонна система
пасажирське сидіння
багажник
підніжка
Двигун і живлення
Потужність двигуна2 к.с.
Потужність двигуна1.5 кВт
Кількість двигунів1 шт.
Тип акумуляторагелевий
Ємність батареї20 Агод
Час повної зарядки8 год
USB-вихід для зарядки
Інше
Вага120 кг
Дата додавання на E-Katalogберезень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlas.

Купити Atlas Falcon

Усі ціни 7 →

Електроскутер Atlas Falcon 1500W Box Black (TOK3075)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SKT1 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
56 160 грн.

Електроскутер Atlas Falcon 1500W Box Cyan Blue (TOK3077)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SKT1 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Електроскутер Atlas Falcon 1500W Box Red (TOK3076)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SKT1 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Електроскутер ATLAS Falcon 1500W 72V20Ah Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  Scooter-group З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
39 999 грн.

Електроскутер ATLAS Falcon 1500W 72V20Ah Red

Маркетплейс: Rozetka.ua  Scooter-group З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Електроскутер ATLAS Falcon Box 1500W 72V20Ah Cyan Blue

Маркетплейс: Rozetka.ua  Scooter-group З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
42 999 грн.

Електроскутер ATLAS Falcon 1500W 72V20Ah Cyan Blue

Маркетплейс: Rozetka.ua  Scooter-group З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Atlas Falcon