Унитаз AXA Glomp 02012
Фото 4 |
AXA Glomp 02012 |
|
Унитаз может комплектоваться сиденьем с крышкой.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог AXA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели AXA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить AXA Glomp 02012
Все цены 7 →Підвісний унітаз AXA Glomp 201201 без сидіння | 6 700 грн. |
Унітаз підвісний, укорочений (БЕЗ СИДІННЯ) AXA Glomp Mini, білий глянсовий | 8 729 грн. |
Унітаз підвісний AXA MINI GLOMP NORIM, NERO MATT (201207) | 16 112 грн. |
Унітаз підвісний Axa GLOMP MINI 0201207 NORIM безободковий чорний матовий | 17 000 грн. |
Унітаз підвісний, укорочений (БЕЗ СИДІННЯ) AXA Glomp Mini, чорний матовий | 10 430 грн. |
Унітаз підвісний AXA MINI GLOMP NORIM, білий глянцевий (201201) | 9 394 грн. |
Унітаз підвісний AXA MINI GLOMP NORIM, білий глянцевий (201201) | 8 829 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →