Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   BASEUS
Навушники

BASEUS Simu S1

Фото - Навушники BASEUS Simu S1
Відео 10Фото 16
BASEUS Simu S1
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.1
Радіус дії10 м
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників40 мАгод
Ємність батареї кейса380 мАгод
Час зарядки1.5 год
Час роботи (музика)4 год
Час роботи (без шумозниження)6 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Комплектаціясиліконові насадки
кейс-зарядка
Дата додавання на E-Katalogчервень 2021
Маркування виробника
NGS1-01

NGS1-02

Порівняно недорогі повністю бездротові TWS-навушники з системою активного шумозаглушення, представлені на ринок в 2021 році. Перед нами досить класична в плані конструкції внутрішньоканальна модель, яка передбачає фіксування безпосередньо в вушному каналі користувача. За відтворення звуку в навушниках BASEUS Simu S1 відповідають класичні динамічні драйвера, що забезпечують відтворення стандартного частотного діапазону від 20 Гц до 20 кГц.

Звучать навушники досить голосно, з відчутним і вираженим басом. Є вбудований мікрофон, що забезпечує можливість експлуатації моделі в якості бездротової гарнітури. Управління здійснюється шляхом тапов, можливість регулювання гучності безпосередньо з навушників не передбачена. Але при цьому реалізована система активного шумодава з підтримкою протилежного їй прозорого режиму. Також навушники можуть працювати окремо один від одного.

Сполучення зі смартфоном або будь-яким іншим джерелом сигналу здійснюється по бездротовому протоколу Bluetooth v 5.1. Що стосується автономності, то в цьому плані у моделі все також досить добре. "Вуха" забезпечують до 6 год безперервної експлуатації самостійно, при цьому комплектний кейс забезпечує їм ще до 2,5 циклів зарядки. Сам кейс виготовлений з глянцевого пластику, для зарядки використовується інтерфейс USB-C. відзначимо, що на ринку також представлена модифікація навушників з «PRO» в назві, яка підтримує систему бездротової зарядки.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити BASEUS Simu S1

Усі ціни 44 →

Навушники Baseus Simu ANC True Wireless Earphone S1 Bluetooth BT5.1, 40/380 mAh 4.5/24 Hours (NGS1-02) 000007486-up

Маркетплейс: MAUDAU  Skirda З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 968 грн.

Навушники Bluetooth BASEUS SIMU ANC True Wireless Earphone S1 | (NGS1-02) white

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 563 грн.

Бездротові навушники Baseus S1 Simu ANC TWS з бездротовою зарядкою чорні (NGS1-01)

Маркетплейс: MAUDAU  Skirda З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 635 грн.

Бездротові навушники Baseus Simu ANC S1 білі (NGS1-02)

Маркетплейс: MAUDAU  Skirda З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Бездротові TWS навушники Baseus Bass BS1 Adaptive ANC (A00101) Cosmic Black

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 639 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на BASEUS Simu S1

Відеоогляди