Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Монітори   /   BenQ

Монітор BenQ GW2790T 27 " (9H.LMKLJ.LBE)

Фото - Монітор BenQ GW2790T 27 "
Відео 3Фото 8
BenQ GW2790T 27 "
23.8 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 300:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:DisplayPort v1.2 • 2xHDMI v1.4
Всі характеристики
Характеристики GW2790T
Колір
Типмонітор
Діагональ27 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність1920x1080 (16:9)
Частота кадрів100 Гц
Розмір пікселя0.31 мм
Час відгуку (GtG)5 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість250 кд/м²
Статична контрастність1 300:1
Глибина кольору16.7M Colors
Колірне охоплення (sRGB)99 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.2
2xHDMI v1.4
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостісенсор освітленості
Flicker-Free
Портретний режим
Поворот екрана / +- 20° /
Регулювання висоти / 110 мм /
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x2 Вт
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність25 Вт / 35 Вт максимальна /
Клас енергоспоживання (new)E
Габарити (ШхВхТ)612x534x241 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)612x384x61 мм
Вага7.1 кг
Вага без підставки4.2 кг
Офіційний сайтbenq.eu
Дата додавання на E-Katalogвересень 2024
Маркування виробника
9H.LMKLJ.LBE

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BenQ 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BenQ.

Купити BenQ GW2790T 27 "

Усі ціни 39 →

Монітор BENQ (GW2790T) GW2790T

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
7 182 грн.

Монітор BenQ 27` GW2790T (9H.LMKLJ.LBE)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
7 929 грн.

BenQ Монітор BenQ GW2790T Black 27

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
7 499 грн.

Монітор BenQ GW2790T

+ 145 балів ITbox, 27", IPS, 1920 x 1080, 100 Гц, 16:9, 250 кд/м2, 1300:1, 35 Вт, 2 х HDMI, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х DisplayP... щеort, поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті, 612 х 424 х 241 мм, VESA - 100x100 мм, немає, 7.14 кг, чорний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
7 085 грн.

Монітор BenQ 27" GW2790T IPS 100Hz 9H.LMKLJ.LBE (UA)

Комфорт і продуктивність у кожному пікселіBenQ GW2790T — це 27-дюймовий IPS-монітор, який поєднує елегантний дизайн, високу п... щеродуктивність і технології для збереження комфорту очей. Його сучасний вигляд гармонійно вписується в будь-яке робоче чи домашнє середовище, а тонкі рамки дозволяють створювати ефект «безмежного» екрану при мультиекранних конфігураціях. Цей монітор стане
Jabko.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на BenQ GW2790T 27 "

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації BenQ GW2790T

Ціни на BenQ GW2790T
BenQ GW2490T 23.8 "від 7 044 грн.4 пропозиції
BenQ GW2790T 27 "від 7 037 грн.40 пропозицій
Відеоогляди