Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Bestway

Каркасний басейн Bestway 561KC

Фото - Каркасний басейн Bestway 561KC
Фото 9
Bestway 561KC
Колір
Об'єм
26 м³
Фільтр
пісочний
4920 л/год
Додатково
драбина
тент
Матеріал стінок
тришаровий ПВХ
Розміри
549x549х132 см
Дата додавання на E-Katalog
березень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Bestway 561KC

Усі ціни 6 →

Каркасний басейн Bestway Grey 561KC (549х132 см) з піщаним фільтром, тентом та драбиною 37842

Каркасний басейн Bestway Grey 561KC – чудово підійде для сімейного відпочинку. Чаша басейну виконана з тришарового армованого... щелайнера. Стійкі до розриву та УФ-випромінювання бічні стінки з матеріалу TriTech надійно витримують навантаження, викликані вагою та рухом. Облицювання басейну всесезонним захистом Polar-Shield надає басейну морозостійкі властивості. Система ClickConnect мінімізує ризик
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
32 035 грн.

Каркасний басейн Bestway 561KC, 549 x 132 см (басейн, драбина, фільтр 6 056 л/год, тент)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
36 163 грн.

Каркасний басейн Bestway Grey 561KC (549х132, пес. фільтр, драбина, тент) Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись

Каркасний круглий басейн Bestway 561KC 549 см 132 см 26000 л з фільтр-насосом і сходами

Маркетплейс: Rozetka.ua  Комфортні оселі З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
55 693 грн.

Каркасний круглий басейн Bestway 561KC, 549132 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  Nice Vibe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
45 000 грн.

Каркасний басейн Bestway Ju-561KC з пісочним фільтром та аксесуарами, 549132 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  JuJun З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
41 950 грн.

Динаміка цін на Bestway 561KC