Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Bestway

Каркасний басейн Bestway 5612B

Фото - Каркасний басейн Bestway 5612B
Фото 3
Bestway 5612B
Колір
Об'єм
19.3 м³
Фільтр
пісочний
5678 л/год
Додатково
драбина
тент
Матеріал стінок
тришаровий ПВХ
Товщина стінок
0.56 мм
Розміри
640х274х132 см
Дата додавання на E-Katalog
березень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Bestway 5612B

Усі ціни 11 →

Каркасний басейн Bestway 5612B (640х274х132 см) з пісочним фільтром, сходами та тентом AQ-25301

Каркасний басейн Bestway 5612B - це модель прямокутної форми з помірним габаритом та може встановлюватись на будь-якому дачно... щему дворі або прибудинковій території. Чаша басейну виконана із тришарового армованого лайнера. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність та довговічність усієї конструкції. Внутрішнє оздоблення імітує блакитну мозаїку. Фільтраційна
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
46 999 грн.

Басейн каркасний Bestway 640х274х132 см (5612B) з пісочним фільтром, сходами і тентом Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 14 міс.
Поскаржитись
43 860 грн.

Каркасний басейн 640 x 274 x 132 см Bestway 5612b

Маркетплейс: Rozetka.ua  Salida З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
77 350 грн.

Каркасний басейн Bestway 5612B (640х274х132 см) з пісочним фільтром, драбиною та тентом 25301

Каркасний басейн Bestway 5612B - це модель прямокутної форми з помірним розміром і може встановлюватися на будь-якому дачному... щедворі або прибудинковій території. Чаша басейну виконана з тришарового армованого лайнера. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність і довговічність всієї конструкції. Внутрішнє оздоблення імітує блакитну мозаїку. Фільтраційна установка гарантує підтримку чистоти води протягом усього сезону купання. У комплекті з басейном поставляється сходи і захисний тент. Розміри: довжина 640 см, ширина 274 см, висота 132 см Об`єм басейну (90%): 19 281 л Система фільтрації: 5678 л/год, пісочна Встановлення: тільки наземне
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись

Каркасний прямокутний басейн Bestway 5612B Power Steel (640х274х132 см) + пісочний насос, сходи, тент

Маркетплейс: Rozetka.ua  Мульти Досуг З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
45 529 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Bestway 5612B