Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Bestway

Каркасний басейн Bestway 5614X

Фото - Каркасний басейн Bestway 5614X
Фото 4
Bestway 5614X
Колір
Об'єм
9.1 м³
Фільтр
картриджний
2006 л/год
Додатково
драбина
Матеріал стінок
тришаровий ПВХ
Товщина стінок
0.42 мм
Розміри
366х366x100 см
Вага
32.1 кг
Дата додавання на E-Katalog
березень 2021
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з додатковими кульками, підстилкою, тентом, насосом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Bestway 5614X

Усі ціни 10 →

Басейн каркасний Bestway 5614X

Басейн каркасний Bestway 5614X Басейн каркасний Bestway 5614X - це ідеальне рішення для літнього відпочинку у вашому саду або... щена подвір'ї. Завдяки великим розмірам і міцній конструкції він забезпечить комфорт та безпеку під час купання. Цей басейн має розміри 366x100 см і забезпечує максимальний комфорт для користувачів будь-якого віку. Особливості Басейн каркасний Bestway 5614X має наступні особливості: Міцна конструкція: стійка до пошкоджень і забезпечує безпеку під час використання. Великі розміри: забезпечують достатньо місця для купання декількох осіб одночасно. Проста установка: легко складається і збирається за допомогою інструкції, яка йде в комплекті. Універсальність: можна використовувати як для водних ігор, так і для водних процедур. Технічні характеристики Параметр Значення Модель Bestway 5614X Розміри 366 x 100 см
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
10 243 грн.

Каркасний басейн Bestway Wood Style 5614X (366х100 см) з картриджним фільтром та сходами 25303

Каркасний басейн Bestway Wood Style 5614X - яскравий представник ринку домашніх басейнів. Модель ідеально підійде для сімейно... щего відпочинку, плавання, водних розваг. Чаша басейну виконана з тришарового армованого лайнера. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність і довговічність всієї конструкції. Система Seal & Lock System забезпечує надійну фіксацію всіх елементів.
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
8 557 грн.

Каркасний басейн Bestway 5614X, 366 х 100 см (басейн, драбина, фільтр 2 006 л/год)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
9 399 грн.

Басейн Bestway 5614X 366x100

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
13 244 грн.

Басейн каркасний Bestway 5614X

Басейн каркасний Bestway 5614X — просторий сімейний басейн розмірами 366×100 см з міцною металевою рамою та багатошаровим ПВХ... ще-покриттям, що забезпечує стійкість конструкції й захист від механічних пошкоджень; велика купальна площа підходить для кількох людей, ігрових активностей та релаксу, рівень води до 100 см комфортний для дорослих і дітей; легка збірка без спеціальних інструментів дозволяє швидко встановити басейн на рівній поверхні, а гладка поверхня матеріалу полегшує очищення й догляд; універсальний дизайн органічно вписується в різні ландшафти, модель сумісна з типовими фільтраційними та обслуговувальними аксесуарами для каркасних басейнів.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
10 239 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Bestway 5614X