Циркулярна пила Black&Decker BDCCS18N
Фото 8
Black&Decker BDCCS18N
акк. 1 шт.
1.5 Агод
акк. відсутній
Основне
Тип пристроюциркулярна (дискова)
Типпереносна
Джерело живленняакумулятор
Двигун
Розташування двигунапоперечно
Макс. оберти диска3700 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску140 мм
Діаметр посадкового отвору13 мм
Глибина різу43 мм
Глибина пропилу (нахил 45°)35 мм
Кут нахилу пили45 °
Пиляльний диск ліворуч
Захисні функції
Гальмо двигуна
Функції та можливості
Комплектаціядиск
без зарядного пристрою
Акумулятор
Комплектний акумуляторнемає
Акумуляторна платформаBlack&Decker 18V
Напруга батареї18 В
Сумісні акумуляториBL1118, BL1318, BL1518, BL2018, BL2518, BL4018, BL5018
Інше
Рівень шуму87 дБ
Вага2.5 кг
Офіційний сайтblackanddecker.fr
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2016
Бездротова циркулярна пилка побутового класу, призначена для роботи у домашній майстерні. За допомогою цього інструмента можна виконувати поперечні та поздовжні розпили дерев’яних дощок, а також різати плитні матеріали на основі деревини: від фанери до ламінованих меблевих щитів. Як ріжуча оснастка використовуються пильні диски діаметром 140 мм з посадковим отвором 13 мм.
Диск встановлено зліва від рукоятки, що дозволяє майстру чітко бачити лінію, вздовж якої здійснюється розпил. Двигун циркулярної пилки Black&Decker BDCCS18N має гальмо для швидкої зупинки насадки після вимкнення мотора. Максимальна глибина пропилу становить 43 мм (за нахилу підошви на 45° можна робити косі пропили, розрізаючи дошки та плити завтовшки до 35 мм). Інструмент постачається в комплекті з одним пильним диском, але без АКБ і зарядного пристрою. Як джерело живлення слід використовувати літій-іонні акумулятори з родини Black&Decker 18V.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Купити Black&Decker BDCCS18N
Усі ціни 14 →
Esco.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Акумуляторна система Li-Ion 18В; Діаметр диска 140х12.7 мм; Кут нахилу підошви 0 - 45 °; Вага (без акумулятора) 2.08 кг
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
Kitkey.com.uaЗ нами 4 роки
Stanley'S.uaЗ нами 3 роки
Монтажна пилка Black+Decker BDCCS18N — це портативний та зручний інструмент на акумуляторі, що забезпечує високий рівень мобі... щельності та точності під час різання. Оснащена 140-мм диском, вона ідеально підходить для виконання чистих та точних різів у різних матеріалах. Максимальна глибина різу становить 43 мм при 90 градусах і 20 мм при 45 градусах, що дозволяє виконувати різноманітні роботи з