Дриль-шурупокрут Black&Decker BDCHD18KB
Відео 10Фото 8
Black&Decker BDCHD18KB
акк. 2 шт.
1.5 Агод
, без дод. аксесуарів
акк. 2 шт.
Основне
Тип пристроюдриль-шурупокрут
Конструкціяпістолетна
Характеристики
Кількість обертів360/1400 об/хв
Макс. кількість ударів21000 уд/хв
Крутний момент40 Нм
з регулюванням
10 ступенів
Реверсповзунковий
Вага1.3 кг
Патрон
Тип патронашвидкозатискний
Діаметр патрона10 мм
Макс. ⌀ свердління дерева25 мм
Захисні функції
Гальмо двигуна
Функції та можливості
Функціїударний режим
підсвічування
Комплектаціякейс (сумка)
зарядний пристрій
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Акумуляторна платформаBlack&Decker 18V
Напруга батареї18 В
Ємність акумулятора1.5 Агод
Сумісні акумуляториBL1118, BL1318, BL1518, BL2018, BL2518, BL4018, BL5018
Час зарядки300 хв
Офіційний сайтblackanddecker.it
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Купити Black&Decker BDCHD18KB
Усі ціни 26 →
TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
Tradeport.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Esco.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Black&Decker BDCHD18KB
Американська компанія Black & Decker, заснована в 1910 р., є масштабним світовим виробником електроприладдя та інстру... щементів. Відділення електропобутових пристроїв компанії – лідер Сполучених Штатів. На сьогоднішній день Black & Decker є завсідником світового ринку і виробником якісної продукції, що використовується як усередині приміщення, так і поза його межами, а також застосовується в промислових цілях. Компанія також займається постачанням інформаційних систем і надає послуги для комерційних і урядових організацій всього світу.  Black&Decker BDCHD18KB — потужна і компактна акумуляторна дриль-шуруповерт з акумулятором на 18 В. Володіє оновленим ергономічним дизайном і повністю вирішить виникаючі завдання будь-якого домашнього майстра. Також слід зазначити привабливе співвідношення ціни/продуктивності/якості. Модель оснащена 10 мм швидкозатискним патроном, що зробить заміну аксесуарів легкою і швидкою.
Mallprix.comМенше року
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
ще 20 пропозицій
  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна
Ціни на Black&Decker BDCHD18KB
Відеоогляди
Легкість, побут і я
Двошвидкісний і ударний режими дають змогу працювати з різним кріпленням, свердлити в бетоні, цеглі. Але розраховувати на великі отвори не доводиться. Якщо основна частина швидкорозжимних патронів призначена для хвостовиків діаметром до 13 мм, у BDCHD18KB патрон розрахований лише до 10 мм. Додамо сюди ще невисокий обертовий момент 40 Нм і робимо висновок, що для роботи з довгими шурупами типу 6х120, 6х150 мм і твердими поверхнями інструмент буде слабенький та більше належить до категорії побутових моделей.
Готовий до роботи з коробки
Прилад обладнаний зручною LED підсвічуванням, комплектується двома 18-вольтовими акумуляторами потужністю 1.5 A, зарядним пристроєм, зручним кейсом і навіть бітотримачем. Загалом, всім, що потрібно для роботи.