Набор ножей Bohmann BH-5254
Bohmann BH-5254 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bohmann.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bohmann BH-5254
Все цены 7 →Bohmann BH-5254 | 689 грн. |
Набір ножів Bohmann BH-5254 6 предметів чорний | 755 грн. |
Набір ножів Bohmann BH-5254 6 предметів чорний | 753 грн. |
Набір ножів для кухні з підставкою Bohmann BH-5254 кухонні ножі та підстав | 603 грн. |
Набір ножів Bohmann BH-5254 6 предметів чорний | 804 грн. |
Набір ножів Bohmann BH-5254 6 предметів чорний | 699 грн. |
Набір ножів 6 предметів Bohmann BH 5254 | 700 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →