Наручний годинник Casio AEQ-110W-3A
![]() |
Casio AEQ-110W-3A |
|
|
Записна книжка на 30 записів. Кожен запис може складатися з 8 букв і 16 цифр.
Відсутність світлодіодного підсвічування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio AEQ-110W-3A
Усі ціни 26 →Годинник Casio TIMELESS COLLECTION AEQ-110W-3A | 4 460 грн. | ![]() |
Чоловічий годинник AEQ-110W-3AVEF | 3 578 грн. |
Чоловічий годинник Casio AEQ-110W-3AVEF | 3 802 грн. | ![]() |
Годинник Casio AEQ-110W-3AVDF | 4 460 грн. |
| 3 149 грн. |
ще 20 пропозицій
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →