Наручний годинник Casio W-219H-8B
![]() |
Casio W-219H-8B |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio W-219H-8B
Усі ціни 30 →Годинник Casio TIMELESS COLLECTION W-219H-8B | 2 950 грн. | ![]() |
Чоловічий годинник W-219H-8BVEF | 2 369 грн. |
Чоловічий годинник Casio W-219H-8BVEF | 2 517 грн. | ![]() |
Часы Casio TIMELESS COLLECTION W-219H-8B | 2 950 грн. | ![]() |
Годинник Casio W-219H-8BVDF | 2 950 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio W-219H-8B:
- Щогодинний сигнал
- Автоматичний календар
РекомендуємоПорівняти в таблиці →