Рюкзак Deuter Speed Lite 22 SL 22 л (3410318)
![]() |
Deuter Speed Lite 22 SL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати рюкзак для походуОб'єм, підвісна система, кишені та інші критерії вибору рюкзака для походу

Що повинен мати гарний міський рюкзак?Вибираємо рюкзак для міста: головні ознаки класної моделі
Купити Deuter Speed Lite 22 SL 22 л
Усі ціни 23 →Рюкзак Deuter Speed Lite 22 SL 22 л 3410318 2231 | 4 264 грн. | ![]() |
Рюкзак Deuter Speed Lite 22 SL 22л (3410318 2231) 3410318 2231 | 4 013 грн. | ![]() |
Рюкзак Deuter Speed Lite 22 SL (Black) 3410318 7000 | 4 012 грн. |
Туристичний рюкзак Deuter Speed Lite 22 SL Cardinal - Maron (34103185527) 34103185527 | 4 013 грн. |
| 5 016 грн. | ![]() |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →