Рюкзак Deuter Futura 22 SL 22 л (3400018)
Відео 1Фото 4 |
Deuter Futura 22 SL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Futura 22 SL 22 л
Усі ціни 64 →Рюкзак Deuter Futura 22 л 3400018 5558 | 5 120 грн. |
Рюкзак Deuter Futura SL 22л (3400018 3325) 3400018 3325 | 5 120 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 22 SL колір 3325 petrol-arctic 3400018 3325 | 5 120 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 22 SL slateblue-arctic | 5 120 грн. |
Туристичний рюкзак Deuter Futura 22 SL Ruby - Maron (3400018 5558) 3400018 | 5 120 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Сезонність:
- Артикул 34204-2431 - 2014 рік, зелений колір
- Артикул 34204-7490 - 2014 рік, чорний колір
- Артикул 34204-9402 - 2014 рік, помаранчевий колір
- Артикул 34201-2208 - 2012 рік, зелений колір
- Артикул 34201-7060 - 2012 рік, чорний колір
- Артикул 34201-9500 - 2012 рік, помаранчевий колір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →