Рюкзак Deuter Trail 28 SL 28 л
Відео 2Фото 7 |
Deuter Trail 28 SL 20 л28 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Trail 28 SL 28 л
Усі ціни 36 →Рюкзак Deuter Trail 28 SL 3440419 4701 | 5 040 грн. |
Рюкзак Deuter Trail 28 SL (3440419 4701) 3440419 4701 | 5 040 грн. |
Рюкзак Deuter Trail 28 SL колір 2326 leaf-navy 3440419 2326 | 5 040 грн. |
Рюкзак Deuter Trail 28 SL leaf-navy | 4 790 грн. |
Туристичний рюкзак Deuter Trail 28 SL Maron - navy (34404195322) 344041953 | 5 040 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Deuter Trail 28 SL
Ціни на Deuter Trail 28 SL |
---|---|---|---|---|
Deuter Trail 20 SL 20 л | від 4 340 грн. | 39 пропозицій | ||
Deuter Trail 28 SL 28 л | від 4 790 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →