Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   Зарядні станції   /   EcoFlow

Зарядна станція EcoFlow E980

Фото - Зарядна станція EcoFlow E980
Відео 5Фото 19
EcoFlow E980
Основне
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність500 Вт
Пікова потужність750 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею30 мс
Виходи
Розеток (230 В)4 шт.
USB-A2 шт.
5В/2.4А
12 Вт
USB-A (швидка зарядка)2 шт.
5В/2.4A, 9В/2A, 12В/1.5A
18 Вт
USB-C2 шт.
5 A
100 Вт
Авто-прикурювач вихід / 12.6 В / 10 A / 126 Вт /
DC вихід2 шт DC5521 (12.6 В / 3 A / 38 Вт)
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей / 11 – 60 В / 15 A /
Вхідний порт ХТ60
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї980 Вт*год
Циклів зарядки3000 / DOD>80% /
Час зарядки (розетка) 120 хв
Час зарядки (сонячна панель) 174 хв
Потужність зарядки (розетка)650 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)500 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +45 °C
Габарити281x211x400 мм
Вага13 кг
Гарантія2 роки
Офіційний сайтng.ecoflow.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити EcoFlow E980

Усі ціни 11 →

Зарядна станція Зарядна станція EcoFlow E980 (delta 2 black) 500 Вт/980 Вт*год (EFE980-IN)

EcoFlow E980 (DELTA 2 Black) — це потужна портативна зарядна станція з акумулятором великої ємності 980 Вт·год, призначена... щедля аварійного живлення, роботи в автономних умовах, кемпінгу, віддаленої роботи та подорожей. Завдяки сучасній LiFePO₄ батареї пристрій забезпечує довгий строк служби (>3000 циклів) та стабільну роботу навіть при частому використанні. Універсальне живлення: • Одночасно
Justbuy.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 3 міс. від магазину
Поскаржитись
20 499 грн.

Зарядна станція EcoFlow E980 (EFE980-IN)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
21 949 грн.

Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Black International version (EFE980-IN) EFE980-IN

Можно забрать в течении суток * полностью новый и в оригинальной пленке - сохранен запах с завода * не был активирован – пров... щеерим при вас в магазине * легко заменим на другой
GROЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
25 199 грн.

Зарядна станція EcoFlow E980 (delta 2 black), 500 Вт, 980 Вт*год (електростанція для дому, UPS, ДБЖ) International version

Економічно ефективний акумулятор ємністю 980 Вт·год; Автоматичне перемикання <30 мс для безперебійного живлення; 13... щевихідних портів для кількох пристроїв; 3 способи зарядки, 0-100% за 2 години; LiFePO4 акумулятор на 10 років використання; Легкий та простий у використанні....
Ecodrive.in.uaЗ нами 3 роки
(Одеса)
Поскаржитись
18 990 грн.

Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Black International version (EFE980-IN)

EcoFlow DELTA 2 Black International version (EFE980-IN) - переносна електростанція з високим вихідним потенціалом і широким н... щеабором портів для автономного живлення різноманітної техніки. Номінальна потужність інвертора у EcoFlow DELTA 2 Black International version (EFE980-IN) становить 1800 Вт з піковими можливостями до 3300 Вт, що дає змогу ефективно живити побутові прилади, електроінструмент, ноутбуки, телевізори, холодильники
Easybay.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
22 334 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на EcoFlow E980

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди