Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Edenberg

Каструля Edenberg EB-19007

Фото - Каструля Edenberg EB-19007
Фото 4
Edenberg EB-19007
Колір
Тип
каструля
Об'єм
2 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
миття в посудомийці
використання в духовці
отвір для пари
Матеріал
скло
Матеріал кришки
скло
Країна походження бренду
Польща
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2025
Корпус виконаний із боросилікатного скла, яке витримує нагрівання до 150 °С.
Підходить тільки для газових та галогенових плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.

Купити Edenberg EB-19007

Усі ціни 8 →

Каструля скляна з кришкою Edenberg EB-19007 2 л 5021243

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
615 грн.

Каструля жароміцна скляна з кришкою для плити 2л Edenberg EB-19007

Маркетплейс: Rozetka.ua  SKL SHOP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
570 грн.

Каструля жароміцна скляна з кришкою для плити 2л Edenberg (EB-19007)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SKL SHOP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Каструля скляна із кришкою Edenberg EB-19007 2 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Каструля скляна Edenberg 2 л зі скляною кришкою (EB-19007)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PosudEasyі З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Edenberg EB-19007

Модификації Edenberg EB-19007

Ціни на Edenberg EB-19007
Edenberg EB-19005 від 405 грн.5 пропозицій
Edenberg EB-19006 від 525 грн.7 пропозицій
Edenberg EB-19007 від 570 грн.8 пропозицій
Edenberg EB-19008 від 743 грн.5 пропозицій