Ківш Edenberg EB-3328
Фото 9 |
Edenberg EB-3328 1.3 л1.9 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3328
Усі ціни 13 →EDENBERG EB-3328 | 793 грн. |
Ківш сотейник з кришкою із гранітним антипригарним покриттям Edenberg EB-3 | 799 грн. |
Ківш Edenberg 1.9л з гранітним покриттям та кришкою (EB-3328) | 730 грн. |
Ківш Edenberg EB-3328 з мармуровим покриттям і кришкою 1.9 л | 760 грн. |
Ківш Edenberg з гранітним покриттям та кришкою 1.9 л (EB3328) | 721 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3328
Ціни на Edenberg EB-3328 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3327 | від 559 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-3328 | від 627 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →