Набір посуду Edenberg EB-4012
Фото 11 |
Edenberg EB-4012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-4012
Усі ціни 10 →Набір каструль з нержавіючої сталі 12 предметів Edenberg EB-4012 | 3 397 грн. |
EDENBERG EB-4012 | 3 099 грн. |
Набір каструль Edenberg 12 предметів з нержавіючої сталі з ковшиком та сот | 2 475 грн. |
Набір посуду з нержавіючої сталі 12 предметів Edenberg EB-4012 | 2 946 грн. |
Набір посуду кухонного Edenberg EB-4012 12 предметів | 3 178 грн. |
ще 5 пропозицій
Комплектація:
- Ківш з кришкою 16x10.5 см, 2.1 л
- Каструля з кришкою 16x10.5 см, 2.1 л
- Каструля з кришкою 18x11.5 см, 3 л
- Каструля з кришкою 20x12.5 см, 4 л
- Каструля з кришкою 24x14.5 см, 6.6 л
- Сотейник з кришкою (тефлонове покриття) 24х10.6 см, 4.5 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →