Набір посуду Edenberg EB-521
Фото 4 |
Edenberg EB-521 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-521
Усі ціни 11 →EDENBERG EB-521 | 3 384 грн. |
Набір каструль Edenberg нержавіюча сталь 8 предметів EB-521 | 3 709 грн. |
Набір каструль Edenberg 8 предметів із нержавіючої сталі 13.5л,11.2л, 9л, | 3 100 грн. |
Набір посуду із нержавіючої сталі 4 предметів Edenberg EB-521 | 3 734 грн. |
Набір каструль Edenberg EB-521 8 предметів | 3 710 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →