Ківш Edenberg EB-3033
Фото 3 |
Edenberg EB-3033 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3033
Усі ціни 15 →Ківш з кришкою Edenberg 1.5 л EB-3033 | 606 грн. |
EDENBERG EB-3033 | 604 грн. |
Ківш із кришкою Edenberg EB-3033 16 см 1.5 л | 663 грн. |
Ківш із кришкою Edenberg 1.5л з нержавіючої сталі (EB-3033) | 599 грн. |
Ківш із нержавіючої сталі з кришкою 1.5 л Edenberg EB-3033 | 595 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3033
Ціни на Edenberg EB-3033 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3031 | від 400 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-3032 | від 462 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-3033 | від 575 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →