Каструля Edenberg EB-3778
Фото 4 |
Edenberg EB-3778 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3778
Усі ціни 8 →Каструля велика Edenberg 70 л EB-3778 | 5 355 грн. |
Каструля Edenberg 70л із нержавіючої сталі з кришкою (EB-3778) | 4 499 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі з кришкою Edenberg EB-3778 | 3 965 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg EB-3778 45 см 70 л | 4 770 грн. |
Каструля із кришкою 45 см 70 л Edenberg EB-3778 | 4 328 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Edenberg EB-3778
Ціни на Edenberg EB-3778 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3771 | від 1 605 грн. | 9 пропозицій | ||
Edenberg EB-3772 | від 1 709 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-3773 | від 2 161 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-3774 | від 2 421 грн. | 15 пропозицій | ||
Edenberg EB-3775 | від 2 706 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-3776 | від 2 939 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-3777 | від 3 303 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-3778 | від 3 965 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →