Ківш Edenberg EB-3327
Фото 9 |
Edenberg EB-3327 1.3 л1.9 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3327
Усі ціни 13 →EDENBERG EB-3327 | 708 грн. |
Ківш Edenberg 1.3л з гранітним покриттям та кришкою (EB-3327) | 640 грн. |
Ківш Edenberg 1,3л 16см EB-3327 | 849 грн. |
Ківш Edenberg EB-3327 з мармуровим покриттям і кришкою 1.3 л | 700 грн. |
Ковш с крышкой Edenberg EB-3327 16 см 13 л | 756 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3327
Ціни на Edenberg EB-3327 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3327 | від 559 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-3328 | від 627 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →