Набор посуды Edenberg EB-7424
Фото 6 |
Edenberg EB-7424 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-7424
Набір каструль 8 предметів Edenberg з мармуровим покриттям та кришками біл | 2 250 грн. |
Набір кастрюля з алюмінієвими підставками 8 предметів Edenberg з мармурови | 2 299 грн. |
Набір посуду Edenberg EB-7424 складається з 8 предметів (3 каструлі та 2 п | 3 633 грн. |
Набір посуду казанів 8 предметів із мармуровим антипригарним покриттям Біл | 3 184 грн. |
Набір каструль Edenberg 8 предметів з антипригарним мармуровим покриттям ( | 2 240 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →