Набір посуду Edenberg EB-2405
Фото 10 |
Edenberg EB-2405 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-2405
Усі ціни 15 →EDENBERG EB-2405 | 2 575 грн. |
Набір посуду з нержавіючої сталі Edenberg EB-2405 складається з 3х каструл | 3 159 грн. |
Набір каструль EDENBERG EB-2405 8 предметів корпус з нержавіючої сталі | 3 021 грн. |
Набір каструль з ковшиком Edenberg 8 предметів із нержавіючої сталі силіко | 2 375 грн. |
Набір посуду із нержавіючої сталі 4 предметів Edenberg EB-2405 | 2 628 грн. |
ще 10 пропозицій
Комплектація набору:
- Ківш з кришкою 16х9. 5 см, 1.9 л
- Каструля з кришкою 18х10. 5 см, 2.7 л,
- Каструля з кришкою 20х11. 5 см, 3.6 л
- Каструля з кришкою 24х13. 5 см, 6.1 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →