Ківш Edenberg EB-17001
Фото 7 |
Edenberg EB-17001 1.5 л2.3 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-17001
Усі ціни 9 →EDENBERG EB-17001 | 1 255 грн. |
Ковш Edenberg 1.5л з кришкою 16*8.5см із нержавіючої сталі (EB-17001) | 1 140 грн. |
Ківш із нержавіючої сталі з кришкою 1,5 л Edenber EB-17001 | 1 177 грн. |
Ківш із кришкою Edenberg EB-17001 16 см 1,5 л | 1 340 грн. |
Ківш із кришкою 16 см 1,5 л Edenberg EB-17001 | 1 192 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Edenberg EB-17001
Ціни на Edenberg EB-17001 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-17001 | від 1 105 грн. | 9 пропозицій | ||
Edenberg EB-17002 | від 1 145 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →