Ківш Edenberg EB-16991
Edenberg EB-16991 |
|
Підходить для всіх видів плит. Можна готувати в духовці до до 180 °С.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-16991
Усі ціни 13 →EDENBERG EB-16991 | 742 грн. |
Ківш із скляною кришкою Edenberg EB-16991 16 см 1.5 л | 936 грн. |
Ківш із скляною кришкою з мармуровим покриттям 1,5 л Edenberg EB-16991 | 725 грн. |
Ківш зі скляною кришкою Edenberg EB-16991 16 см 1.5 л | 814 грн. |
Ківш із скляною кришкою Edenberg EB-16991 16 см 1.5 л | 794 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →