Ківш Edenberg EB-17000
Фото 3 |
Edenberg EB-17000 1.8 л2.5 л |
|
Підходить для всіх видів плит, у тому числі для індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-17000
Усі ціни 14 →EDENBERG EB-17000 | 742 грн. |
Ківш Edenberg 2.5л з мармуровим покриттям та знімною ручкою (EB-17000) | 660 грн. |
Ківш зі скляною кришкою та знімною ручкою з мармуровим покриттям 2,5 л Ede | 725 грн. |
Кухонний ківш сотейник Edenberg з антипригарним мармуровим покриттям та зн | 699 грн. |
Сотейник Edenberg EB-17000 20 см 2.5 л з гранітним покриттям ківш з кришко | 941 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Edenberg EB-17000
Ціни на Edenberg EB-17000 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-16999 | від 668 грн. | 1 пропозиція | ||
Edenberg EB-17000 | від 586 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →